Krakowski Prawnik: gwarancja sukcesu

Jako jeden z nielicznych prawników w Polsce Krakowski Prawnik oferuję Ci GWARANCJĘ SUKCESU w Twojej sprawie, tj. w przypadku porażki albo bezpłatnie wymyślę i przeprowadzę nowe, satysfakcjonujące dla Ciebie rozwiązanie Twojego problemu, albo zwrócę Ci wspólnie ustaloną część mojego wynagrodzenia.

Pozbywasz się ryzyka i stresu

Ty zlecasz mi sprawę, a ja biorę na siebie przeciwnika, formalności, nieprzyjemności, bajzel oraz stres związany ze Sprawą. Z przeciwnikiem postępuję z należytym szacunkiem i kulturą ale również z bezwzględną skutecznością i troską o Twój interes.

Rzadko spotykana w świecie prawnym atmosfera współpracy

Staram się, żeby było u mnie miło, swobodnie i sympatycznie – inaczej, niż w typowej kancelarii prawnej. Chciałbym, żeby każdy mój Klient miał wrażenie, że do mnie przychodzi się po pomoc jak do dobrego znajomego. Nie zdarzyło mi się jeszcze potraktować swojego Klienta z lekceważeniem albo z typową, prawniczą wyższością. Pamiętam kto tu jest dla kogo.

Jestem prawnikiem z ludzką twarzą. U mnie nie trzeba stać pionowo, nie trzeba mnie nazywać per „Mecenas”, nie trzeba ładnie się ubierać i nie trzeba płacić mi jak za zboże.

Dostępność na miarę Twoich potrzeb

Zachęcam swoich Klientów do otwartego, luźnego i szczerego kontaktu ze mną przez całą sprawę i zawsze wtedy, gdy oni tego potrzebują. Oferuję im szczerą, przyjacielską, konstruktywną relację, bez obłudy i bez cienia zadęcia prawniczego. W ramach tej relacji przede wszystkim słucham, wyjaśniam, informuję oraz działam po ich myśli.

[maxbutton id=”6″]

Krakowski prawnik

Copyright: Krakowski prawnik 2016