Właściciel firmy
Właściciel firmy, prawnik, uczestniczył w grupie implementującej dyrektywy unijne w banku, otworzył przewód doktorski z prawa gospodarczego na UJ, autor publikacji naukowych z zakresu prawa bankowego, posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm e-commerce, posługuje się j. angielskim, francuskim.
Radca prawny
Radca prawny, specjalizuje się w prawie francuskim, posiada podwójny tytuł magistra prawa (polski, francuski), laureat konkursów prawniczych, od lat obsługuje firmy polskie, zarówno jako in-house lawyer, jak i prawnik sądowy. Posługuje się j. angielskim oraz francuskim. Z Kancelarią współpracuje jako off-counsel.
Radca prawny
Radca prawny, z Kancelarią współpracuje jako off-counsel reprezentując naszych klientów w sądach, właściciel własnej Kancelarii prawnej kancelariakhm.pl
Dział Marketingu
W Kancelarii zajmuje się utrzymywaniem relacji z naszymi klientami, prowadzi Dział Marketingu i Sprzedaży, autorka licznych sukcesów biznesowych w naszej firmie.
Dział Marketingu
Prowadzi dział e-commerce, opiekuje się najważniejszymi klientami Kancelarii, pasjonat nowoczesnych technologii oraz przyjaznego marketingu.
Prawnik
Prawnik, zajmuje się działem e-commerce w Kancelarii.