1. Telefon do mnie i rozmowa wstępna zawsze są bezpłatne.
  2. Spotkanie wstępne zawsze jest bezpłatne.
  3. Klient ma tyle czasu na podjęcie decyzji o założeniu sprawy, ile potrzebuje. Nigdy nikogo nie poganiam.
  4. Rezygnacja na tym etapie nie wiąże się z żadnymi opłatami. U mnie jest to święte prawo Klienta i dlatego nie podlega jakimkolwiek ograniczeniom.
  5. Powierzenie mi sprawy zawsze wiąże się z tym, że Klient ma do mnie swobodny i bardzo szeroki dostęp, tj. może dzwonić, mailować albo umawiać się ze mną na spotkanie w dogodnym dla siebie terminie.
  6. Prawo Klienta do informacji o swojej sprawie jest bezwzględne – informuję o wszystkim, co się w niej dzieje w wybrany przez Klienta sposób, niezwłocznie i na bieżąco.
  7. Choćby nie wiem co Klient zrobił, nie usłyszy ode mnie słowa krytyki, lecz zawsze i tylko wsparcie oraz sugerowanie rozwiązań polepszających jego sytuację nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach.
  8. W przypadku nieosiągnięcia celu sprawy przy pierwszej próbie nie zostawiam Klienta z tym kłopotem. Zapraszam go na naradę i przedstawiam co jeszcze można zrobić, żeby jego cel osiągnąć.
  9. Jako prawnik oferuję każdemu Klientowi serdeczną i nieskrępowaną atmosferę współpracy. Potwierdzają to moi dotychczasowi Klienci w Rekomendacjach.
  10. Warunki finansowe są od początku jasne, negocjowalne a potem niezmienne na gorsze dla Klienta. Moje honorarium bez względu na losy sprawy obejmuje wszelkie moje opłaty związane ze sprawą, co oznacza że moi Klienci nigdy mi nie dopłacają.

[maxbutton id=”5″]

prawnik kraków